top of page
Møteplan våren 2024
 
Januar

Fre. 05. kl. 19.00 Sion Åmli

Lør. 06. kl. 16.00 Internasjonalt møte

Betania Arendal

Søn. 07. kl. 11.00 Betania Arendal

Søn. 14. kl. 11.00 Brunlanes Frikirke Larvik

Tor. 18. - Søn. 21. Eben Ezer Tromsdalen

Ons. 24. kl. 19.00 Betania Arendal

Søn. 28. kl. 11.00 Sion Neslandsvatn

Februar

Lør. 03. kl. 16.00 Internasjonalt møte

Betania Arendal

Søn. 04. kl. 11.00 Betania Arendal

Søn. 04. kl. 17.00 Filadelfia Lillesand

Fre. 09. kl. 19.00 Sion Åmli

Søn. 11. kl. 11.00 Sion Neslandsvatn

Ons. 14. kl. 19.00 Betania Arendal

Fre. 16. kl. 19.00 Viserguttene Grimstad

Lør. 17. kl. 19.00 Betel Taule

Søn. 18. kl. 19.00 Kirken I Dalen Kvinesdal

Fre. 23. - Søn. 25. Fløenkirken Bergen

 

Mars

Lør. 02. kl. 16.00 Internasjonalt møte

Betania Arendal

Søn. 03. kl. 11.00 Risør Frikirke

Søn. 03. kl. 18.00 Filadelfia Tvedestrand

Tir. 05. kl. 11.30 Betania Kristiansand

Ons. 06. kl. 19.00 Betania Arendal

Søn. 10. kl. 11.00 Sion Neslandsvatn

Søn. 10. kl. 18.00 Betania Arendal

Lør. 16. kl. 14.00 Jesusfestival Betania Kr. 

Fre. 22. - Søn. 24. Salem Langevåg

Fre. 29. kl. 11.00 Betania Arendal

Søn. 31. kl. 18.00 Betania Arendal

April

Lør. 06. kl. 16.00 Internasjonalt møte

Betania Arendal

Søn. 07. kl. 18.00 Betania Arendal

Ons. 10. kl. 19.00 Smyrna Larvik

Fre. 12. kl. 18.00 Vintreet Sandefjord

Søn. 14. kl. 18.00 Eben Eser Byremo

Ons. 17. kl. 19.00 Betania Arendal

Lør. 20. kl. 19.00 Husmenighet Porsgrunn

Søn. 21. kl. 11.00 Sion Neslandsvatn

Søn. 21. kl. 19.00 Sødal Bedehus

Fre. 26. - Søn. 28. Salem Langevåg

Mai

Lør. 04. kl. 16.00 Internasjonalt møte

Betania Arendal

Søn. 05. kl. 11.00 Sion Neslandsvatn

Søn. 05. kl. 18.00 Betania Arendal

Fre. 10. kl. 19.00 Sion Åmli

Søn. 12. kl. 11.00 Resvik Bedehus

Lør. 18. - Man. 20. Betesta Tverrelvdalen

Søn. 26. kl. 11.00 Kirken I Dalen Kvinesdal

Ons. 29. kl. 19.00 Betania Arendal

Juni

Søn. 02. kl. 14.30 Iransk Menighet Oslo

Fre. 07. kl. 18.00 Vintreet Sandefjord

Søn. 09. kl. 11.00 Sion Neslandsvatn

Søn. 09. kl. 18.00 Elim Kragerø

Ons. 12. kl. 19.00 Jomås Misjonshus

Søn. 23. kl. 11.00  Betania Arendal

 

 

bottom of page